شهراد گستر
خانه / المان شهری / سفارش انواع المان های نوری حرفه ای

سفارش انواع المان های نوری حرفه ای

سفارش انواع المان های نوری حرفه ای از مجموعه و مرکز تخصصی تولید المان نوری شهراد گستر امکان پذیر است. شما عزیزان میتوانید هر نوع المان مورد نظر خود را در هر محلی که میخواهید نصب شود سفارش دهید. برای اطلاع از انواع المان نوری و اطلاع از نحوه سفارش و قیمت المان ها مقاله زیر را مطالعه نمایید.

سفارش المان نوری

 

قیمت المان های نوری

قیمت المان نوری به نوع آن، محل نصب آن و حجم آن بستگی دارد. المان های نوری حاصل دو رشته ی معماری و الکترونیک است. بنابراین افرادی که به ساخت و طراحی المان های نوری میپردازند، باید در این دو رشته تخصص و تجربه کافی را داشته باشند. مرکز شهراد گستر با چندین سال سابقه در سازه ها و المان های نوری و نورپردازی شهری برای تولید و اجرای انواع المان های سفارشی در خدمت شما میباشد. المان های نوری برای زیباسازی محیط، نورپردازی، انتقال پیام یا بیان یک نماد ملی مذهبی و صرفا برای روشن کردن فضای اطراف نصب میشوند. المان های نوری، به صورت موقت و دائمی در مکان های مختلف نصب میشوند. المان هایی که به صورت موقت نصب میشوند، معمولا برای نمایشگاه های موقت، مناسبت های سالانه، جشن های خاص یا برای افتتاحیه ها نصب شده و پس از مدتی برداشته میشوند. المان ههای دائمی برای فروشگاه ها، مغازه ها میادین شهری یا ورودی های شهر ها برای خوشامد گویی یا…. نصب میشوند.

در برخی از تیم های نصب المان گاهی در بخش طراحی و گاهی در بخش اجرا به اندازه کافی دقت نمیشود. این باعث پایین آمدن کیفیت کار و از بین رفتن هزینه و انرژی میشود. مرکز شهراد گستر دارای یک تیم قوی برای طراحی و یک تیم تخصصی برای اجرا و نصب المان های نوری است. مرکز شهراد گستر آماده ی پذیرش سفارش هر گونه المان نوری از جانب شما میباشد. یکی از مواردی که المان نوری باید داشته باشد، ایمنی کامل است. المان های نوری باید با دقت کامل طراحی و نصب شوند به گونه ای که هیچ گونه آسیبی به افراد و اشیا اطراف خود وارد نکنند.

سفارش المان نوری

سفارش انواع المان

المان های نوری از نظر محل نصب به چهار دسته کلی تقسیم میشوند: المان های میدانی، المان های عرضی خیابانی، المان های تراکم بالا و المان های پایه چراغی. لمان های عرضی خیابانی به شکل های جذاب و زیبا در عرض خیابان ها بالای سر عابران سواره و پیاده نصب میشود. المان های عرضی خیابانی با فاصله های کم مثلا حدود ۵۰ متر از یکدیگر نصب میشوند. این المان ها برای مناسبت های مختلف قابل نصب و تنتظیم هستند و در سایر اوقات برای زیبا سازی ورودی خیابان های اصلی و روشنایی بیشتر محیط خیابان ها استفاده میشوند. المان های میدانی همانگونه که از نامشان پیداست، برای نصب در میدان ها طراحی میشوند. این المان ها در میدان هایی که در ورودی شهر هستند میتوانند در رابطه با فرهنگ مردم آن شهر، شغل اکثر مردم، بیان یک نماد مخصوص آن شهر یا معرفی شخصیت های برجسته آن شهر یا آثار تاریخی آن شهر باشد. المان های میدانی میتوانند نام میدان را در اذهان عمومی جای دهند و اینگونه باعث معروف شدن میدان شوند. درست مانند میدان غدیر یا میدان ولایت که با  المان های نوری زیبایش شناخته شده است.

المان های پایه چراغی، معمولا به صورت اشکال دو بعدی در کنار خیابان ها با تراکم بالا مانند چراغ های گوشه خیابان نصب میشوند. این المان ها علاوه بر زیبایی که ایجاد میکنند باعث روشن شدن جاده ها و کاهش خطر تصادف میشوند. المان های پایه چراغی بر روی پایه چراغ های کنار خیابان ها نصب میشوند. برای سفارش المان نوری با مدیر فروش مرکز شهراد گستر در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar