شهراد گستر
خانه / پایه پرچم های مرتفع / قیمت روز پایه پرچم های مرتفع در شرکت تولیدی

قیمت روز پایه پرچم های مرتفع در شرکت تولیدی

شرکت های تولیدی در سطح کشور که در حوزه تولید پایه پرچم های مرتفع فعالیت دارند، انواع پایه های پرچم را در کیفیت های مختلف و قیمت های متفاوت ارائه می دهند که شما می توانید برای خرید آن ها به نمایندگی های آن مراجعه کنید. برای دریافت قیمت روز پایه پرچم های مرتفع می توانید از مطالب زیر استفاده کرده و یا با شرکت ما تماس گرفته تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند. 

قیمت روز پایه پرچم های مرتفع در شرکت تولیدی

تولید کنندگان پایه پرچم های مرتفع در کشور

تولید کنندگان پایه پرچم های مرتفع در کشور ورق های ارائه شده برای پرچم های شهر از روش گالوانیزه گرم تولید شده است که بسیار مقاوم هستند. ضخامت ورق ها نیز با توجه به ارتفاع پرچم ها متفاوت است. معمولاً ارتفاع این سازه ها از ۶ تا ۷۰ متر متغیر است که می توان از آن برای پرچم هایی بین ۶ تا ۱۲ متر استفاده کرد.

برای پایه های کوتاه نیازی به گیربکس برای بالا بردن و پایین آمدن پرچم نیست، اما از مقاطع چند وجهی برای ارتفاع بیش از ۲۵ متر استفاده می شود. شرکت ما یکی از تولید کنندگان معتبر در زمینه ساخت میله پرچم، پایه پرچم گالوانیزه،پایه پرچم چند وجهی و میله پرچم چند وجهی است.

در صورتی که شما تمایل به تهیه این سازه دارید می تواندی از طریق راه های ارتباطی که برای شما قرار داده ایم و برای خرید پایه پرچم اقدام نمایید. همچنین می توانید برای دریافت قیمت پایه پرچم به صفحه فروش ما در اینترنت مراجعه کرده و اطلاعات کافی در این خصوص را به دست آورید. 

قیمت پایه پرچم های مرتفع در بازار

قیمت پایه پرچم های مرتفع در بازار تولید و اجرای سازه های پرچم (پایه پرچم، میله پرچم، دکل پرچم) به دلیل فشار باد در ارتفاع زیاد باید با توجه به موقعیت جغرافیایی نصب با دقت مورد بررسی و تحلیل قرار گیرد و محاسبات پیچیده بر روی هر یک از متغیر ها با دقت انجام شود.

محاسبه این سازه ها نیاز به تخصص و تجربه زیادی در ساخت سازه های مرتفع دارد و این شرکت از متخصصان جوان کشور و با سال ها تجربه در زمینه تولید و اجرای سازه های مرتفع بهره می برد. قیمت پایه پرچم به عوامل متعددی مانند ارتفاع، ضخامت ورق استفاده شده در تولید پایه پرچم تعیین می شود.

البته قابل ذکر است هزینه های جانبی نیز به قیمت دکل پرچم افزوده خواهد شد. هزینه های جانبی شامل هزینه نصب، هزینه فونداسیون و … می شود. برای دریافت لیست قیمت پایه پرچم های مرتفع می توانید با ما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز خود را در این خصوص کسب کنید. 

شرکت های عرضه کننده پایه پرچم های مرتفع در تهران

شرکت های عرضه کننده پایه پرچم های مرتفع در تهران پرچم هر کشور در واقع نمادی از تمامیت ارضی و اقتدار آن کشور است، بنابراین شایسته است مناسب اقتدار کشور باشد. برای جلوگیری از طمع بیگانگان باید پرچم های مخصوصی به مناطق مرزی اعزام و قرار گیرند، به خصوص وقتی پرچم در ارتفاع زیادی نمایش داده می شود موثر تر است.

برای اینکه بتوان پرچم های بیشتری را ایجاد کرد، لازم است میله پرچم دار با دقت بالا طراحی شود. میله پرچم به عنوان یک عنصر ساختاری باید دقیقاً در برابر بار خود و بار باد مطابق با استاندارد های ANSI طراحی شود و برای جلوگیری از واژگون شدن آن باید کنترل های لازم اعمال شود.

در حال حاضر، استفاده از مقاطع چند وجهی، به ویژه برای پرچم های بلند، بسیار محبوب است. شرکت ما، یکی از شرکت های عرضه کننده پایه پرچم مرتفع در سطح کشور است که در تهران فعالیت دارد و با کیفیت ترین پایه های پرچم مرتفع را در قیمت های ارزان و در هر سایزی تهیه و تولید می کند. 

بازار فروش انواع پایه پرچم های مرتفع در ایران

بازار فروش انواع پایه پرچم های مرتفع در ایران برای ساخت این میله های پرچم نیاز به تجهیزات خاصی نیست و بسیار ساده است. ابتدا ورق های خام به صورت دلخواه توسط دستگاه خم کن شکل می دهند، سپس اتصالات موجود با جوش پر می شوند و در آخر سطوح، رنگ شده یا گالوانیزه می شوند که گالوانیزه کردن بسیار رایج تر است.

اگر ابعاد سطح مقطع بزرگ باشد، مقاطع از ۲ یا حتی ۴ ورق می سازند که به طور طبیعی تعداد درزها را افزایش می دهد. این اعضا به دلیل محدودیت های عملکرد و سهولت حمل و نقل آنها، در چندین بخش ساخته شده و در محل مونتاژ می شوند.

برای مونتاژ قطعات دو روش وجود دارد، یکی استفاده از اتصالات فلنج و دیگری استفاده خاصیت اصطکاک جداره. روش دوم به ویژه در نمونه های کوچکتر بسیار محبوب است، زیرا هیچ تأثیر منفی بر روی ظاهر میل پرچم ندارد.

بخش ها معمولاً به طول ۶ متر ساخته می شوند و در محل توسط جک هیدرولیکی با کمک کابل یا زنجیر مونتاژ می شوند. بازار فروش انواع پرچم های مرتفع در ایران با توجه به اهمیت وجود پرچم کشورمان در هر مکانی، قطعا خوب است. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیش تر با مشاورین ما تماس گرفته. 

فروشندگان پایه پرچم های مرتفع در تهران

فروشندگان پایه پرچم های مرتفع در تهرانبرج پرچم یا پایه پرچم یا میله پرچم، نام یک محصول بزرگداشت در شهر و نمادی از پرچم مقدس بزرگ کشور ما است. این محصول بی نظیر که مدتی است در شهر واقع شده است از نظر ساختاری شبیه به یک برج نوری است.

پایه پرچم از فلز گالوانیزه ساخته شده است و با قطعات ۶ میلی متر کامل می شود. این سازه با سیستم چرخش خود مانع از پیچیدن پارچه پرچم در فشار زیاد شده و پارچه پرچم را در جهت باد نگه می دارد.

در صورتی که شما تمایل به خرید از سازه هستید می توانید برای دریافت قیمت دکل پرچم و قیمت میله پرچم با کارشناسان ما تماس گرفته و یا از طریق مراجعه به نمایندگی های ما در سطح شهر اقدام نمایید. 

پایه پرچم های مرتفع ارزان را از کجا بخرم ؟

پایه پرچم های مرتفع ارزان را از کجا بخرم ؟شما می توانید برای تهیه پایه پرچم ارزان به نمایندگی های  ما در سطح کشور مراجعه کرده و یا می توانید از طریق سایت های فروش ما در اینترنت کیفیت سازه ما را تجزیه تحلیل کرده و مورد ارزیابی قرار دهید و سفارش بدهید. ما برای شما با کیفیت ترین ها را آماده کرده ایم و شما برای مکان مورد نظر خود، این پایه های پرچم را سفارش داده و تهیه کنید.

در صورتی که شما سوالی در زمینه لوله پرچم و قیمت خرید برج پرچم و میله پرچم تلسکوپی داشتید می توانید از طریق ارتباط با متخصصین ما در شرکت، سوالات خود را پرسیده و ما شما را راهنمایی خواهیم کرد تنها کافی است با ما ارتباط برقرار کرده و تماس بگیرید. 

برند های تولید کننده پایه پرچم های مرتفع با کیفیت

برند های تولید کننده پایه پرچم های مرتفع با کیفیت امروزه با افزایش فضای شهری و اهمیت افراشته شدن پرچم کشور عزیزمان، ایران، تولیدات این مجموعه در راستای زیبا سازی فضای شهری با استفاده از به اهتزاز در آوردن پرچممان، بالا تر رفته است. بنابراین برند های زیادی تولید کننده میله پرچم های مرتفع هستند که از جمله ان ها می توان به این شرکت اشاره کرد. شرکت ما با تولید پایه پرچم مرتفع و با کیفیت، امکان به اهتزاز در آوردن پرچم کشورمان را فراهم کرده است.

اگر شما کسی هستید که خریدار پایه پرچم شرکت ما هستید و نیاز به تضمین کیفیت پایه های تولید شده دارید، کافی است با ما تماس گرفته تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کرده. فروش پایه پرچم در کیفیت های عالی و درجه یک و انواع میله پرچم توسط شرکت ما انچام می شود و برای مشتریان عزیز عرضه می شود. برای خرید میله پرچم باید نکات زیر توجه نمایید: 

 • مساحت محل نصب پرچم. برای یک مساحت ۳در۳ متر مربع میله ای با ارتفاع ۴ متر کفایت می کند. 
 • وسعت دید. شعاع منطقه ای که شما انتظار دارید پرچم دیده شود. 
 • شرایط جوی. میزان باد منطقه جغرافیای محل مورد نظر. 
 • خاک. بررسی نوع خاک منطقه. 

فروش پایه پرچم های مرتفع زیر قیمت بازار

فروش پایه پرچم های مرتفع زیر قیمت بازارمطمئناً پرچم های بزرگی را مشاهده می کنید که هر روز در اطراف یک شهر یا منطقه خاص در حال افراشته شدن هستند. پرچم ها معمولاً برای اهداف مختلف نصب می شوند. در اینجا برخی از کاربردهای آن آورده شده است.

 • مکان های نظامی 
 • مدارس و دفاتر دولتی 
 • پرچم شهرداری 

معمولاً در اماکن نظامی و پادگان ها، پرچم نظامی یا ملی در هر کشور مورد نیاز است. مردم در پادگان ها همیشه باید پرچم ملی کشور خود را برافراشته و احترام بگذارند. سایر مدارس که معمولاً از پایه پرچم بلند استفاده می شوند، مدارس دولتی و اماکن هستند. معمولاً برای این مکان ها پرچم های متوسط و بزرگ استفاده می شوند.

مطمئناً هنگام عبور از تقاطع ها، میادین و پل ها در سطح شهر، پرچم های شهر را دیده اید. پرچم های بزرگی وجود دارد که توسط شهرداری در بعضی از مناظر این شهر استفاده شده است تا آن ها را زیباتر کند.

این پرچم ها بسیار بالا و بزرگ هستند و حتی از فاصله دور نیز قابل مشاهده است. ما پایه های پرچم مرتفع را زیر قیمت بازار و بالا ترین کیفیت ها به فروش می رسانیم. برای تهیه آن تنها و تنها کافی است به نمایندگی های فروش ما در بازار مراجعه کرده. 

خریدار پایه پرچم های مرتفع در تهران

خریدار پایه پرچم های مرتفع در تهران در تهران به دلیل افزایش ساخت و ساز، مدرسه، پارک ها، فضای سبز، مکان های آموزشی و … هیچ گاه نیاز به ميله پرچم مرتفع کم نمی شود و در سطح شهر بسیاری از این پایه هارا می بینیم. اگر شما خریدار پایه پرچم مرتفع هستید در تهران می توانید به نمایندگی های ما مراجعه کرده و این سازه را در کیفیت بالا و عالی سفارش داده.

شرکت ما آمادگی قبول سفارش پایه پرچم در هر سایز و ابعادی است و خریداران عزیز در صورتی که تمایل داشته باشند می توانند از طریق کارشناسان ما در این موضوع راهنمایی گرفته و ما آن ها را راهنمایی خواهیم کرد. برای تماس و ارتباط از راه های ارتباطی که برای شما قرار داده ایم استفاده کنید. 

بهترین پایه پرچم های مرتفع را از کجا تهیه کنم ؟

بهترین پایه پرچم های مرتفع را از کجا تهیه کنم ؟بهترین پایه های پرچ مرتفع را فقط از مراکز معتبر تولید این محصول می توان تهیه کرد. تولید این سازه در ابعاد مرتفع نیاز به تجربه و مهارت خاصی دارد. شما باید این موضوع را در نظر بگیرید که کیفیت سازه باید حتما مرغوب باشد.  برای ساخت پایه پرچم از موارد زیر استفاده می شود:

 • ورق هایی با ضخامت حداقل ۲ و حداکثر ۱۰ میلیمتر 
 • تابلو برق و گیربکس 
 • میله برق گیر و چراغ چشمک زن برای هشدار 
 • اتصال قطعات پایه به صورت روی هم افتاده 
 • کلاهک باران گیر در بالای میله 
 • استفاده از سیم بکسل مغز فولادی گالوانیزه 
 • استفاده از سیستم روتشین و چرخش ۳۶۰ درجه بدون حد 

قبل از شروع نصب این سازه، ابتدا باید پایه و اساس استاندارد آن را بنا کنیم که با توجه به ارتفاع، وزن، نوع خاک، سرعت باد و غیره مشخص می شود. در این مورد اگر دچار سوالی شدید متخصصان در شرکت آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند و شما می توانید با مراجعه به آن ها اطلاعات کافی را کسب کنید.

بعد از اینکه پایه و اساس گذاشته شد، نصب کننده با تجربه قطعات را با استفاده از نیروی کششی و فشاری که ایجاد می کند (OVERLAP) قطعات را در هم نصب می کند و با استفاده از جرثقیل علم می کند، به گونه ای که  میله های بولت در درون سوراخ های مربوطه قرار داده و در نهایت رفع می کند.

حالا پایه پرچم شما آماده شده است و می توان پرچم را بر روی آن به اهتزاز در آورد. شرکت ما با بهره گیری از تمام استاندارد ها برای ساخت این سازه، می تواند کیفیت بالای آن را تضمین کرده و بهترین پایه پرچم را برای شما تهیه کنید. 

خرید پایه پرچم های مرتفع از شرکت تولیدی

خرید پایه پرچم های مرتفع از شرکت تولیدیپایه پرچم یا دکل پرچم یا برج پرچم، سازه ای از جنس استیل گالوانیزه ای گرم، که برای بر افراشتن پرچم های بزرگ در مناطق باز با چشم انداز گسترده استفاده می شود، در خانواده پایه پرچم شهری نیز کاربرد دارد. اما از نظر ساختار و تولید بسیار شبیه ساختارهای برج نوری است.

تولید این نوع پایه پرچم به دلیل بلندی و ارتفاع آن بسیار تخصصی و حساس است و براساس محاسبات علمی با تجهیزات مدرن و دانش تخصصی این زمینه انجام می شود. ظاهر این محصول ضمن زیباسازی محیط، یادآور عظمت و افتخار پرچم محبوب ماست و یکی از چشم نوازترین و زیبا ترین عناصر با دوام بالا است. ارتفاع برج پرچم به موارد زیر بستگی دارد: 

 • وسعت دید و شعاع دایره ای که انتظار می رود پرچم دیده شود 
 • وضعیت جغرافیایی محل مورد نظر 
 • میزان باد منطقه و نیروهای وارده خارجی 
 • نوع خاک منطقه 

شما می توانید پایه پرچم را از شرکت تولیدی ما تهیه کرده. در صورت نیاز به اطلاعات بیش تر در این زمینه می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما تماس حاصل کنید. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

پاسخی بگذارید