شهراد گستر
خانه / مبلمان شهری / فروش اینترنتی مبلمان شهری با قیمتی استثنایی

فروش اینترنتی مبلمان شهری با قیمتی استثنایی

فروش اینترنتی مبلمان شهری روشی نوین با هدف ارتباط مستقیم تولید کننده با خریدار نهایی و کاهش قیمت می باشد. آیا می دانید در خرید و فروش آنلاین نیمکت ها، میز و صندلی پارکی و شهری با چه چالش هایی روبرو هستید؟ شناخت بهترین تولیدات و سفارش آنها باید بر اساس برخی ویژگی ها کمی و کیفی صورت گیرد که در نهایت منجر به خرید این محصولات با قیمتی استثنایی شود. کدام استان ها و شرکت ها در زمینه این تولید و عرضه مستقیم آنها در کشور فعالیت مستمر دارند؟

فروش اینترنتی مبلمان شهری با قیمتی استثنایی

مبلمان شهری درجه یک را از کجا بخرم ؟

مبلمان شهری درجه یک را از کجا بخرم ؟قبل از اقدام به خرید مبلمان شهری باید با مفاهیم آن یعنی تعاریف، کاربردها و مدل های تولیدی آن آشنا شوید. مبلمان شهری به مجموعه ای از وسایل، لوازم، اشیاء و … اطلاق می شود که در فضاهای باز و معابر عمومی با اهداف مختلف نصب و مورد استفاده قرار می گیرند.

برخی از مهمترین لوازم و وسایلی که به عنوان مبلمان شهری شناخته شده و کاربردهای مهمی دارند عبارتند از:

 • نیمکت
 • آبخوری
 • سطل زباله پارک
 • چراغ و المان ها
 • بیلبوردها و تابلوهای آگهی

البته انتخاب و خرید این محصولات باید بر اساس فرهنگ، آداب، رسوم و هم چنین محیط و کاربرد مورد نظر صورت گیرد تا بالاترین کارآیی را برای شهر و فرهنگ سازی در پی داشته باشد.

برای خرید جدیدترین مدل های مبلمان شهری انتخاب های بسیاری وجود دارد که در ادامه به بررسی جدیدترین روش ها که نقش مهمی در کاهش قیمت های خرید نیز دارد اشاره خواهیم نمود.

بازار آنلاین انواع مبلمان شهری

بازار آنلاین انواع مبلمان شهری امروزه به واسطه افزایش تفاضا برای خرید انواع مبلمان شهری، شرکت های خدماتی بسیاری نیز اقدام به عرضه و فعالیت نموده اند. طی سالهای اخیر شیوه های سفارش و خرید این محصولات از روش های سنتی به سفارشات آنلاین و اینترنتی تغییر یافته است.

توسعه خدمات شهری از سوی شهرداری ها و شرکت های خدماتی در کنار پیشرفت فرهنگ زیباسازی شهرها و روستاها از جمله دلایل مهم این امر به شمار رفته که در نتیجه فعالیت گسترده فروشندگان آنلاین را در پی داشته است.

توجه داشته باشید در بازار آنلاین و فروشگاه های اینترنتی، فعالین متعددی مانند تولید کننده مبلمان شهری، وارد کنندگان، واسطه های بازار، نمایندگان و واحدهای فروش مرکزی فعالیت دارند.

شناخت معتبرترین آنها و عقد قرارداد با این تامین کنندگان منجر به خرید بدون واسطه، ارزان و در عین حال باکیفیت انواع مبلمان های شهری خواهد شد. البته باید بدانید که لوازمی مانند صندوق های شهری، کیوسک ها، ایستگاه ها، موانع و حفاظ ها، عناصر تزئینی و لوازم تامین کننده روشنایی نیز از جمله عناصر مبلمان شهری محسوب می شوند که کاربردهای مختلفی را در سطح شهرها دارند.

فروشندگان مبلمان شهری مدرن ارزان

فروشندگان مبلمان شهری مدرن ارزان مبلمان و نیمکت های شهری تاثیر شگرفی در زیبا سازی محیط و هم چنین تامین نیازهای فرهنگی، روحی و عمومی شهروندان خواهد شد. این محصولات ویژگی های مهمی را دارند که سه نمونه از مهمترین آنها عبارتند از:

 • هویت مند بودن
 • زیبایی بخشی محیط
 • کاربردی بودن

بدون شک انواع مبلمان های شهری باید این سه ویژگی را دارا باشند تا بتوانند نیازهای تمام افراد را پاسخگو باشند. در همین راستا فروشندگان مدل های سنتی، مدرن و کلاسیک محصولات را با تنوع بالا از نظر شکل ظاهری و رنگبندی عرضه می کنند.

البته باید اذعان داشت که از نظر کیفی و ساختار نیز تفاوت های زیادی بین مدل های مبلمان شهری مدرن و سنتی وجود دارد که باید در هنگام خرید به آنها توجه ویژه عنایت شود.

بدون شک به عنوان فروشنده باید اطلاعات کاملی از فاکتورهای تخصصی مانند ارتفاع، طول، عرض، جنس بدنه، کاربردها و نحوه نصب تمامی عناصر مبلمان شهری داشته باشید تا بتوانید خریدار را ترغیب به خرید نمایید.

قیمت روز مبلمان شهری در مراکز فروش

قیمت روز مبلمان شهری در مراکز فروش از مهمترین لوازم مبلمان شهری، نیکمت ها هستند که به دو دسته کلی پارکی و شهری طبقه بندی می شوند. قیمت نیمکت پارکی بسته به مدل، طراحی و شکل ظاهری، جنس و رنگ بدنه و هم چنین میزان سفارشات بسیار متغیر است.

علاوه بر فاکتور قیمت باید فاکتورهای دیگری را نیز در هنگام خرید در نظر بگیرید که برخی از مهمترین آنها موارد زیر را شامل می شوند:

 1. سازگار بودن جنس بدنه نیمکت و مبلمان با شرایط آب و هوایی
 2. مقاوم بودن در برابر ضربه و عوامل محیطی
 3. جذابیت لازم را از نظر شکل ظاهری دارا باشد.
 4. محل نصب آن مناسب و نزدیک به فضای سبز و امکانات رفاهی باشد.
 5. نقش موثری در زیبایی شهر و محیط داشته باشد.

بنابراین قیمت به تنهایی نمی تواند فاکتور مهمی در انتخاب و خرید این محصولات از مراکز فروش عمده و شرکت های تولیدی باشد. البته استعلام قیمت روز و اطلاع از نوسانات بازار بسیار با اهمیت بوده که نیاز به بررسی دقیق از سوی کارشناسان فروش خواهد داشت.

سفارشات عمده و خرید مستقیم تاثیر زیادی در کاهش قیمت های فروش خواهد داشت. هر چقدر که کیفیت و متریال به کار رفته در تولید بالاتر باشد، قیمت و نرخ فروش نیز افزایش می یابد که باید همیشه در نظر گرفت.

خرید انواع مبلمان شهری با کیفیت با قیمتی استثنایی

خرید انواع مبلمان شهری با کیفیت با قیمتی استثنایییکی از فاکتورهای مهم و تاثیرگذار در قیمت انواع مبلمان شهری، جنس بدنه و مواد اولیه تولیدی محصول نهایی است. به عنوان مثال صندلی سنگی پارکی از جمله محصولاتی است که تنوع بالایی از نظر جنس و قیمت دارد.

اگر سنگ به کار رفته در تولید از نمونه های با کیفیت مانند سنگ مرمر باشد بدون شک قیمت فروش آن بسیار بالاتر از مدل های ساخته شده از بتن است. هم چنین عمر مفید و سازگاری آنها با محیط نیز بیشتر از نمونه های دیگر است.

برای خرید بهترین انواع مبلمان شهری با قیمت و نرخ های استثنایی علاوه بر توجه به فاکتورهای کیفی، انتخاب مراکز فروش و تامین کنندگان نیز اهمیت زیادی دارد. امروزه با بهره گیری از شیوه های آنلاین خرید می توانید از مزایای بیشماری آن در سفارشات عمده بهره مند شوید.

در نظر داشته باشید که در برخی از فصول سال، شرکت های تولیدی اقدام به پیش فروش نمونه های جدید محصولات تولیدی خود می نمایند که معمولاً قیمت های بالایی دارند. خرید در فصول تخفیفات و جشنواره ها بهترین راهکار برای تهیه ارزان انواع مبلمان شهری با قیمت رقابتی است.

مهمترین هدف خرید انواع مبلمان شهری افزایش فعالیت مردم به ویژه شهرنشین ها و توسعه روابط اجتماعی است که این روزها کاهش چشمگیری دارد. فروشندگان می توانند با طراحی های مدرن و رنگ آمیزی های متنوع، موجب جذب افراد به استفاده از وسایلی مانند لوازم ورزشی، نیمکت ها و … شوند.

فروش انواع مبلمان شهری با قیمتی عالی

فروش انواع مبلمان شهری با قیمتی عالیدو شاخص مهم طراحی و نصب عوامل مهم در تعیین کننده قیمت ها هستند که باید به آنها توجه شود. دقت داشته باشید که شاخص ها خود دارای زیر مجموعه هایی هستند که شناخت آنها برای خریداران و به شرکت های خدماتی در این زمینه با اهمیت است.

به عنوان نمونه برخی از شاخص های طراحی مهم در نیکمت های شهری موارد زیر را شامل می شوند که باید همواره آنها را در نظر گرفت:

 • بکارگیری مصالح و مواد اولیه درجه یک و مرغوب
 • دارا بودن نشیمنگاه مناسب، تکیه گاه و جای دست به ویژه در نیمکت ها
 • حرکت دست و پا در هنگام نشستن بر روی نیمکت ها به راحتی فراهم باشد.
 • با دیگر مبلمان های محیط مانند گلدان، سطل زباله و … هماهنگی لازم را داشته باشد.

فروش نیمکت پارکی و انواع دیگر مبلمان های شهری باید با توجه به این شاخص ها صورت گیرد. هر چند نوع کاربرد این محصولات عامل مهمی است که همواره در هنگام سفارشات باید آنها را در نظر گرفت.

بدون شک خریداران همواره به دنبال تهیه بهترین وسایل با قیمتی عالی و رقابتی هستند. در این راستا ارتباط با تولید کنندگان شهری به ویژه در مراکز استان ها می تواند ثمربخش باشد.

برترین برند برای خرید مبلمان شهری

برترین برند برای خرید مبلمان شهری یکی از انواع پرطرفدار مبلمان های شهری، وسایل پارکی هستند. این محصولات از نظر جنس و کیفیت تنوع بالایی دارند که یکی از پرکاربردترین آنها وسایل بازی پلی اتیلن به شمار می روند.

این وسایل در اشکال و رنگ های متنوعی تولید می شود که قابلیت نصب در مکان های مختلف شهری و روستایی به ویژه پارک های خانواده را دارا می باشند. علاوه بر مجموعه بازی پلی اتیلن، میز شطرنج پارکی، دوچرخه، بارفیکس، پرسینه و … را می توان جزء لوازم پارکی پرطرفدار معرفی کرد.

تمامی این تجهیزات باید متناسب با استاندارها ساخته شوند و طراحی آنها بر اساس ارگونومیک بدن انسان باشد. در نظر گرفتن طراحی و رنگ آمیزی لوازم با توجه به گروه های سنی هدف نیز از فاکتورهای مهم خواهد بود.

از آنجایی که لوازم و مبلمان های شهری در میحط های رو باز و اغلب مرطوب، نصب و مورد استفاده قرار می گیرد، بهکار گیری مواد اولیه باکیفیت تاثیر مهمی در افزایش کارآیی و طول عمر آنها خواهد داشت.

گاهاً برندها نماینده و معرف محصولات نخواهند بود چرا که برخی تولید کنندگان کمترین تبلیغات را در زمینه عرضه و فروش انجام می دهند. بنابراین با بررسی و بازاریابی دقیق به ویژه در بین کارشناسان و تامین کنندگان، خواهید توانست بهترین برندها را انتخاب کنید.

تولیدکنندگان وسایل پارکی و مبلمان های شهرهی با برندهای مختلف اقدام به عرضه و فروش محصولات می کنند که برترین آنها اغلب در کلان شهرهای صنعتی مانند اصفهان، تهران و تبریز فعالیت دارند.

مارک های تولید کننده مبلمان شهری در کشور

مارک های تولید کننده مبلمان شهری در کشورشرکت های تولید کننده مبلمان شهری در کشور انواع مختلفی از مبلمان های شهری را تولید و به بازار عرضه می کنند. در یک دسته بندی این محصولات و عناصر را می توان در چهار گروه کلی جای داد:

 • مبلمان ترافیکی
 • مبلمان پارکی
 • مبلمان خیابانی
 • انواع سازه های تبلیغاتی

البته به علت گستردگی این محصولات، دسته بندی های مختلفی از سوی کارشناسان و تولید کنندگان تعیین و به صورت کاتالوگ محصول یا لیست انتخابی در اختیار خریداران قرار می گیرد.

توجه کنید که مبلمان های شهری یا پارکی محدود به یک یا چند مدل نیمکت نمی شود و لوازم مختلفی را در برمی گیرد. شرکت های فعال می توانند جدیدترین محصولات را با هدف ترغیب افراد به استفاده از آنها و افزایش فعالیت های اجتماعی را خریداری کنند.

امروزه شرکت ها از ابزار مختلفی جهت ایجاد تنوع و کسب رضایت مشتریان بهره می برند. تلفیق چوب و فلزات، سنگ و چوب، انواع ساختارهای پلاستیکی و پلی اتیلن از جمله این موارد به شمار می روند.

شرکت مبلمان شهری تبریز به راحتی توانسته با بهترین مارک های تولیدی و در راستای نیاز جامعه، انواع وسایل و لوازم را تولید و به بازار عرضه نماید. در نظر داشته باشید که تعداد مارک ها و برندهای تولیدی در این صنعت بسیار زیاد بوده که برخی تنها در زمینه نوع خاصی از لوازم و مبلمان ها به صورت تخصصی فعالیت دارند.

عرضه عمده مبلمان شهری در تهران

عرضه عمده مبلمان شهری در تهرانتولید، عرضه و فروش مبلمان شهری در تهران و دیگر مراکز استان ها و شهرستان ها با اهداف و مزایای مختلفی صورت می گیرد. امروزه با محدود شدن فضای خانه ها نیاز به داشتن این لوازم بیشتر احساس می شود.

افزایش روند زندگی شهری و فرهنگ آپارتمان نشینی ضرورت استفاده از مبلمان های شهری را افزایش داده است. برخی از مهمترین مزایای نصب این لوازم و دستگاه ها در محیط های عمومی عبارتند از:

 1. زیباسازی محیط و جلوگیری از آشفتگی و شلوغی محیط های عمومی
 2. ترویج ورزش و روابط اجتماعی در بین تمام سنین به ویژه جوانان
 3. افزایش رونق اقتصادی و کاهش هزینه هایی مانند مصرف سوخت، درمان و …
 4. کاهش آلودگی های صوتی و محیطی در کلان شهرها
 5. رعایت بهداشت فردی و عمومی به واسطه نصب انواع سطل زباله در محیط و مکان های عمومی

در تهران به علت ازدیام جمعیت نیاز به نصب و استفاده از این لوازم بیشتر احساس می شود و همین امر موجبات فعالیت گسترده شرکت های پخش، عرضه کننده و فروش را در این منطقه ایجاد کرده است.

سفارش انواع مبلمان شهری درجه یک

سفارش انواع مبلمان شهری درجه یک بدون شک شهرداری ها، دانشگاه ها، شرکت های خدماتی و فروشندگان عمده، بزرگترین خریداران انواع مبلمان شهری و تجهیزات به شمار می روند. این شرکت ها برای سفارش محصولات درجه یک با قیمت و نرخ رقابتی روش های مختلفی را می توانند انتخاب نمایند.

امروزه مبلمان و تجهیزات شهری به واسطه کاربردها و مزایا در سایز و اندازه های مختلفی تولید و به مشتریان عرضه می شوند. توجه کنید که بهترین راهکار و روش برای خرید مدل های مدرن، شیک و درجه یک ارتباط مستقیم با تامین کنندگان و تولید کنندگان است.

از سوی دیگر تهیه لیست قیمت مبلمان شهری و انواع کاتالوگ ها قبل از خرید می تواند به انتخاب بهتر و سفارش مدل های کاربردی تر منجر شود. در سایت های فروش اینترنتی و فروشگاه های آنلاین، کاتالوگ و تصاویر انواع محصولات تولیدی وجود دارد.

امکان سفارش غیر حضوری، مقایسه محصول، انتخاب و سفارش بر اساس رنگ و طرح مورد نظر و خرید عمده جدیدترین تولیدات از جمله مزایای خرید اینترنتی مبلمان شهری در کشور و به ویژه کلان شهرها به شمار می روند.

نکته آخر اینکه به علت تنوع  مبلمان شهری باید نمونه مناسب را بر حسب ویژگی های محیط، فرهنگ و آداب و رسوم منطقه مورد نظر انتخاب کرده و سپس سفارش و خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

پاسخی بگذارید