شهراد گستر
خانه / مجسمه های شهری / تولید مجسمه های شهری با بالاترین کیفیت

تولید مجسمه های شهری با بالاترین کیفیت

نمادهای مختلفی در گوشه و کنار شهرهای گوناگون کشورمان مشاهده می کنیم که در قامت مجسمه، ارائه دهنده نشانه های گوناگونی هستند. پیکر تراشی جهت تولید انواع سردیس و مجسمه برای به کارگیری در شهرهای مختلف، از جانب مراجع متفاوتی صورت می گیرد. تولید مجسمه های شهری با بالاترین کیفیت، از سوی برخی از شرکت انجام می شود. بایستی اشاره نمود که این محصولات از جنس های گوناگونی ساخته می شوند و ویژگی های متفاوتی را دارا هستند. در این جا بیشتر درباره شان صحبت می کنیم. 

تولید مجسمه های شهری با بالاترین کیفیت

قیمت روز انواع مجسمه های شهری در شرکت های تولیدی

قیمت روز انواع مجسمه های شهری در شرکت های تولیدیاگر به دنبال این هستید که قیمت ساخت تندیس و انواع مجسمه های شهری در شرکت های تولیدی را به دست آورید، نیاز است که به مراجع متفاوتی سر بزنید. در این حوزه، عموماً فروشندگان گوناگونی وجود دارند که به شکل حضوری و غیر حضوری، به ارائه محصولات خود می پردازند. باید گفت، شرکت های مختلفی در این خصوص فعال می باشند. 

در هر صورت، نرخ ها را می توانید به راحتی از طریق سایت معتبر اینترنتی نیز به دست آورید. این گونه راحت تر خواهید توانست که نرخ های جدید را تهیه کرده و حتی به سفارش انواع مجسمه شهری نیز اقدام کنید. در هر حال، نرخ های متفاوت اعلام می شود که این مسئله به موارد مختلفی بر می گردد. به این نکات در پایین توجه کنید: 

 • نوع جنسی که در ساخت یک مجسمه به کار گرفته می شود. 
 • ابعاد مجسمه بسیار مهم است و طبعاً آن محصولی که تولید می شود اگر بزرگ باشد، نرخ بیشتری خواهد داشت. 
 • نوع ساخت محصول نیز بر روی قیمت ها تأثیر می گذارد که شامل نوع دست ساز و قالبی است. 
 • نوع ریزه کاری ها از کندن کاری گرفته تا نقاشی و غیره نیز می تواند بر روی نرخ ها تأثیر بگذارد. 
 • حجم تولید خود یکی دیگر از مسائلی است که باعث می شود نرخ ها متغیر اعلام شود. 
 • و سایر موارد دیگر از این قبیل 

فروش انواع مجسمه های شهری با قیمتی عالی

فروش انواع مجسمه های شهری با قیمتی عالی مجسمه های شهری انواع مختلفی دارند. آن ها که به نوعی نماد یک شهر به شمار می روند را می توان در قامت شخصیت ها، مکان ها، اشیاء و حتی جانوران مشاهده کرد. این بستگی به مکانی دارد که از یک پیکر و مجسمه استفاده می شود. همین طور این نوع از محصولات، به شکل کامل، نیم تنه و کوچک و بزرگ ساخته می شوند. 

در هر صورت، از المان شهری نوروزی گرفته تا ساخته مجسمه های بزرگ و مجسمه شخصیت، همه بخشی از زیر مجموعه این کار قرار می گیرند. در حال حاضر، در بیشتر شهرهای کشورمان چنین المان هایی را مشاهده می کنیم که هر کدام شان با هم دیگر فرق های اساسی دارند و از سوی دیگر، از جنس های متفاوتی ساخته شده اند. 

اگر می خواهید بدانید که این اشیاء را قیمتی عالی کدام مراجع به فروش می رسانند، بایستی به بازارهای گوناگونی سر بزنید. ما به شما پیشنهاد می دهیم که جهت آسان تر شدن کارهای تان، به اینترنت و سایت های مطرح مراجع نمایید. این گونه تنوع بیشتری را مشاهده خواهید کرد و حتی با روند کاری یک تولید کننده هم آشنا خواهید شد. 

در کل، نمادهای شهری، نشان دهنده فرهنگ، میراث، تمدن و پیشرفت یک منطقه می تواند باشد و برای همین است که از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار بوده روی آن تأکید می شود. 

تولید کنندگان مجسمه های شهری چه کسانی هستند؟

تولید کنندگان مجسمه های شهری چه کسانی هستند؟اینکه تولید کنندگان مجسمه های شهری چه کسانی هستند؟ بر می گردد به نوع ساخت آن ها. در این حوزه ما مشاهده می نماییم که استادان بزرگی فعالیت می نمایند و برخی از آن ها از جمله پیکرترشان به نام ایرانی می باشند و کارهای شان نیز زمان بر و در عین دقت و موشکافانه آماده می شود که آنان کارشان فرق می کند. 

از سوی دیگر، شرکت های به خصوصی در این حوزه کار می نمایند که بیشتر به شکل قالب گیری و پیش ساخته اقدام به ساخت دیس و سردیس ها می نمایند. آن ها در همه جای کشورمان قابل دسترس می باشند. پس می شود این گونه از تولید کنندگان را به دو بخش دسته بندی کرد که عبارت هستند از: 

 1. افرادی که تحصیلات، حرفه و شغل شان همین کار است. به این معنی که به خوبی با زیر و بم این هنر آشنایی دارند. آنان در واقع هنرمندان گران قدر می باشند. از سویی، این افراد بیشتر کارهای یک پیکر را به وسیله دست انجام می دهند و این گونه از المان ها از ارزش مادی و معنوی بسیار بالایی برخوردار هستند. 
 2. شرکت هایی که با استفاده از ماشین آلات به ساخت مجسمه ها مبادرت می ورزند. آن ها در همه جای کشورمان محصولات خود را به شکل ساخته شده ارائه می کنند.

بازار خرید و مجسمه های شهری

بازار خرید و مجسمه های شهریمجسمه های شهری، در مکان های مختلفی قرار می گیرد. به دلیل محدود بودن و همین طور دوامی که این مجسمه ها دارند، نمی شود گفت که بازار خرید و فروش بسیار پر رونقی را دارند. از سوی دیگر، ساخت مجسمه سفارشی را اصولاً کارگاه می پذیرند و برای نهادهای خاصی مانند شهرداری کار می کنند که مسوول فضا سازی شهرها اند. 

در هر حال، کسانی که در این خصوص کار می کنند، ساخت مجسمه سنگی، مجسمه بتنی حیوانات، ساخت المان های شهری چوبی، مجسمه سازی حیوانات از جنس های دیگر را انجام می دهند. این شرکت های اصولاً با استفاده از متریال مختلفی اقدام به این کار می نمایند که در این جا به بخشی از این جنس ها اشاره می کنیم: 

 • دیس و سردیس گچی
 • مجسمه چوبی 
 • مجسمه های فلزی 
 • مجسمه های سیمانی (بتنی) 
 • مجسمه هایی از جنس فایبر گلاس 
 • مجسمه هایی از جنس های پلاستیکی (پلی استر) 
 • و موارد دیگر 

خریداران مجسمه های شهری در ایران

خریداران مجسمه های شهری در ایراناصولاً خریداران مجسمه های شهری در ایران، پیمان کارانی هستند که در کار زیباسازی فضاهای سبز، بلوارها و همین طور مکان های خاصی می باشند. آنان با شهرداری قرار داد دارند و به همین ترتیب، با شماری از شرکت مجسمه سازی که در خصوص ساخت مجسمه گچی، سیمانی و غیره فعالیت می نمایند، همکاری می کنند. 

آن ها سفارش ساخت مجسمه را به شرکت های مربوطه می دهند و سپس بر اساس طراحی های ویژه ای که صورت می گیرد، محصول را تولید کننده در زمان معین آن به فرد پیمان کار تحویل می دهند. قراردادی که بین شرکت ها عقد می شود بیشتر حول چگونگی ساخت، قیمت مجسمه شهری و همین طور زمان تحویل دهی آن است. 

خرید سردیس ها به روش های مختلفی انجام می شود. این محصولات به دلیل خاص بودن، به این گونه نیستند که همه جا بتوان یک مدل از آن ها را پیدا کرد و یا از یک شخصیت به شکل عمده به تهیه آن پرداخت. با همه این ها، بیشتر ساخت المان شهری را هنرمندان خاصی انجام می دهند که خریداران بخصوص خود را دارند. 

اغلب، در هر شهری فروش مجسمه هایی که جهت زیبا سازی و نمادهای شهری به کار گرفته می شود، از سوی شرکت های مجرب و با سابقه صورت می گیرد. 

مرکز عرضه انواع مجسمه های شهری در کشور

مرکز عرضه انواع مجسمه های شهری در کشوربا مراجعه به مرکز عرضه انواع مجسمه های شهری در کشور، به راحتی می توان یک محصول خوب، با کیفیت و در همین حال متناسب با شهری که در نظر داریم، تهیه کرد. 

البته بیشتر چنین المان هایی را سفارش می دهند؛ زیرا از اهمیت ویژه ای در یک منطقه برخوردار می باشند و این گونه نیست که از پیش ساخته شده باشند و به مراجع فروش سر زده گردد و نوعی را که دوست داریم تهیه کنیم. خرید مجسمه ها عموماً با مشورت شماری صورت می گیرد و کلی رایزنی و بحث روی این مسئله انجام می شود. 

روی هم رفته، در هر شهری حتماً به نمادهای مختلف و همین طور مجسمه چهره های گوناگونی برخورده اید که به نوعی، نشان دهنده فرهنگ، عظمت و تاریخ آن منطقه بوده اید. به این ترتیب است که ما شاهد، انواع مجسمه های شهری می باشیم که می شود آن ها را این گونه دسته بندی کرد: 

 • مجسمه های چهره شخصیت های ادبی-فرهنگی، سیاسی، علمی و مشاهیر 
 • سردیس چهره های نام آشنا 
 • مجسمه های چمنی اعم از حیوانات، سنگ ها و غیره موارد 
 • تندیس های آتش نشان، پرستار، پزشک، مادر و غیره 
 • ساخت ماکت و مجسمه های حیوانات 
 • و سایر موارد دیگر از این قبیل 

نحوه سفارش ساخت مجسمه های شهری

نحوه سفارش ساخت مجسمه های شهری آن شمار از کسانی که می خواهند سفارش ساخت مجسمه های شهری را ارائه کنند، راه های متفاوتی را می توانند در پیش گیرند. اصولاً نحوه سفارش چنین محصولاتی به این شکل است که با شرکت های گوناگون و افراد و هنرمندان خاصی در این زمینه صحبت می شود قراردادها منعقد می گردد. 

البته اگر می خواهید که سریع تر یک مجسمه را تهیه کنید، می شود به سایت های اینترنتی مختلفی سر بزنید. این سایت ها از سوی کسانی راه اندزای شده که در این زمینه فعالیت های گسترده ای دارند. از آن ها حتی می شود نمونه کاری دریافت کرد. بیشترشان در همین سایت های معتبر همکار، به ارائه نمونه کارهای شان می پردازند. 

سفارش را می شود به شکل ارائه عکس های سه بعدی، دادن نشانه های خاص و همین طور ذکر یک ایده عرضه کرد. روی هم رفته، این موضوع پروسه ای زمان بر گاهی می باشد که بستگی به نوع ساخت مجسمه ها دارد و اگر برای مناسبت خاصی می خواهید آن را تهیه کنید، بهتر است که از چندین ماه پیش اقدام نمایید. 

خلاصه این که مراجع متفاوتی در کشورمان در این حوزه فعال می باشند و می توان با همکاری آنان، بهترین المان های به یادماندنی شهری را ساخت و اجراء نمود. 

معرفی شرکت های فعال در تولید مجسمه های شهری

معرفی شرکت های فعال در تولید مجسمه های شهری برای این که بیشتر با شرکت های فعال در تولید مجسمه های شهری آشنایی حاصل کنید، می توانید به سایت های معتبر اینترنتی سر بزنید. آنان کمک تان می کنند تا از جزییات مختلف تولید و همین طور روند ساخت این المان های بسیار ارزشمند، با خبر شوید و همین طور به معرفی کاملی از شرکت های سازنده خواهند نمود. 

روی هم رفته، آن چه که بهترین تولید های روی آن پافشاری می کنند، ساخت یک المان و نماد با اهمیت برای شهر و منطقه ای خاص است. آن ها تلفیقی از هنر، معماری، صنعت و فناوری را در یک مجسمه به کار می برند و برآیندش آن چیزی می شود که ما در شهرهای مختلفی به آنان بر می خوریم و آن نشانه در ذهن مان حک می شود. 

آن چه می تواند برای یک مسافر و راهی در شهرهای مختلف به خاطره تبدیل شود، همین المان ها هستند و حتی دیده و شنیده ایم که برخی بارها درباره آن صحبت می کنند و یا اگر می خواهند نشانی ای را ارائه دهند، از روی همان مجسمه هایی می باشد که در میدان ها و پارک ها و بلوارهای شهر، مشاهده کرده اند. 

با همه این ها، شرکت های بزرگ تولید کننده این مجسمه ها، با استفاده از دانش شهرسازی ای که دارند، دست به ساخت المان های مختلفی می زنند. 

فروشنده مجسمه های شهری ارزان در تهران

فروشنده مجسمه های شهری ارزان در تهرانبرای این که بتوانید فروشنده مجسمه های شهری ارزان در تهران را پیدا کنید، نیاز است که جستجوی بیشتری انجام دهید. البته در این زمینه، افراد و شرکت های خاصی هستند که فعالیت می نمایند و می شود سریع آن ها را پیدا کرد و در زمینه چگونگی ساخت و سفارش با آن ها به توافق رسید. 

در هر صورت، باید این مسئله را توجه داشته باشید که مجسمه سازی، هنر است و بی تردید باید در یک مکان برای سالیان متمادی و حتی قرن ها بماند. پس نیاز است تا یک اثر ماندگار را تهیه کرد. البته برخی از این مجسمه ها نیز فصلی و یا به نوعی موقت می باشند که بیشتر از آنان به نام المان یاد می نمایند. 

برای مثال، المان های نوروزی، تابستانی، خزانی و زمستانی داریم که عمری کوتاه مدت دارند. شاید بتوان با مراجعه به منابع مختلفی که در این حوزه کار می کنند، این اثرها را با نرخ های مناسبی به دست آورد. اصولاً خریدار که شهرداری های مناطق مختلف هستند، با شرکت های گوناگونی در این زمینه قراداد می بندند. 

پرفروش ترین مدل های مجسمه شهری در کشور

پرفروش ترین مدل های مجسمه شهری در کشوردر بالا انواع مجسمه های شهری را برای تان معرفی کردیم. اگر به دنبال این هستید که پرفروش ترین مدل های آنان در کشورمان کدام هستند، باید گفت که اغلب شاهد استفاده از سردیس های مشاهیر در گوشه و کنار شهرهای مان می باشیم و همین طور نمادهای فرهنگی دیگری. 

به صورت کلی و درست نمی شود گفت که کدام یک از المان ها فروش بیشتری دارند. در کل، می توانید برای تهیه یک محصول خوب، به مراجع خاص سر بزنید؛ کسانی که در این حوزه فعالیت زیادی دارند و خوشنام می باشند. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

پاسخی بگذارید